przedstawiciel Thermomix ®

Hej, chciałam na samym początku dać Ci znać, że moja przygoda z gotowaniem była długa i pełna zakrętów. Wszystkie informacje o mnie i o tym, jak Thermomix ® znalazł się w moim domu znajdziesz dokładnie tutaj 🙂 

Przedstawiciel Handlowy Thermomix TM6 Magdalena Kasprzyk

Z Thermomixem gotuję i piekę na co dzień od maja 2018 roku i pomimo tego, że bywam kapryśna to, to urządzenie nadal uwielbiam i doceniam w 100%. Po mojej prywatnej kuchennej rewolucji i dotrzymanym postanowieniu, że już nic więcej nie przypalę, zapał do gotowania naprawdę urósł (i zdecydowanie nadal rośnie!). To, co kiedyś generowało wiele nerwów i irytujących chwil, za pomocą jednego urządzenia stało się rzeczą, którą po prostu uwielbiam!

Twój przedstawiciel handlowy Thermomix TM6

Z czasem oraz z ilością zrobionych i podanych potraw, które przygotowałam z Thermomix zdecydowałam się na zostanie ambasadorką oraz przedstawicielką handlową Vorwerk – Thermomix. W końcu dobrze jest łączyć przyjemne z pożytecznym i właśnie taką drogę wybrałam. Uwielbiam poznawać nowych, pozytywnych ludzi i tak samo lubię widzieć zadowolenie na ich twarzach po przygotowaniu dla nich pysznego dania, deseru, zupy, pieczywa czy też innej aromatycznej pyszności.

Jak wygląda prezentacja Thermomix?

Na moich prezentacjach Thermomix, (możeu Ciebie 🤗), gotuję ok. 6 potraw, pokazuję i opowiadam o takich tematach, jak:

 • Thermomix co to, czyli prezentacja urządzenia i jego możliwości oraz funkcji,
 • jak przyrządzić oryginalne i aromatyczne danie w kilka minut,
 • #zdrowejestpyszne – informacje o tym, jak jeść zdrowo korzystając z przepisów i możliwości Thermomix TM6,
 • oszczędzanie z Thermomix, jak dzięki Vorwerk – Thermomix można w bezproblemowy sposób zacząć przestać marnować jedzenie, a tym samym swoje pieniądze,
 • stop monotonii, czyli o przepisach i platformie Cookidoo®.

Prezentacje Thermomix do wyboru

Prezentacja Thermomix gotowanie, pieczenie, domowe wypieki

O co dokładnie chodzi? Po umówieniu się ze mną na prezentację ustalamy wspólnie dania i/lub napoje, które zaprezentuję Ci od A do Z. Opcji jest naprawdę wiele! Możesz wybrać, któryś z poniższych pakietów prezentacji, jak:

 1. Thermomix Party (to najpopularniejszy rodzaj prezentacji, podczas, której prezentuję wszystkie funkcjonalności Thermomix)
 2. Przebojowe Party
 3. Pizza Party

Dania, które przygotuję dla Ciebie wybierzemy tak, aby czas trwania był odpowiedni i zgodny z Twoimi możliwościami, jeśli chodzi o czas. Jeśli planujesz spotkanie ze znajomymi czy rodziną możemy zaplanować prezentację w taki sposób, abyś mógł/a wykorzystać danie Thermomix z prezentacji i poczęstować najbliższych. Dzięki temu (jak już jesteśmy w kulinarnym świecie) – “upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu” i każdy będzie usatysfakcjonowany, a o to właśnie chodzi, prawda?

Oczywiście istnieje także możliwość, aby umówić się na prezentację online 🙂

Umów się na prezentację Thermomix, to nic nie kosztuje

Przekonaj się, co Thermomix ® ma do zaoferowania i umów się ze mną za bezpłatną prezentację urządzenia i jego funkcji. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i przygotuję dla Ciebie przepyszne dania.

PS. Wszystkie składniki na danie, które przygotowuję na prezentacji mam zawsze ze sobą (nawet przyprawy), Ty nie musisz się o nic martwić!

Napisz lub zadzwoń 🙂

+48 661 614 108

kasprzykmagdalena3@gmail.com 

Thermomix TM6 raty 

Ile kosztuje Thermomix? Nie jest to mała kwota, jednak ja jestem za tym, aby patrzeć długodystansowo. Tak naprawdę inwestując w Thermomix od razu nabywamy kilka sprzętów, jak np. parowar, mikser, blender, robot kuchenny. Materiały, z którego zostało wykonane urządzenie wyróżnia wysoka jakość, dzięki czemu jest ono bezpieczne i solidne, trwałe, przez co będzie nam służyło długi, długi czas. I przede wszystkim w znacznym stopniu ograniczamy czas na przygotowanie posiłków.

Z tego powodu, jeżeli jesteś zainteresowany-a ratami na opisywane urządzenie – daj mi znać. Z chęcią odpowiem na Twoje pytania odnośnie rat za Thermomix.

Dopasowane i elastyczne formy płatności

W Vorwerk nie trzymamy się schematów i proponujemy różnorodne formy płatności za Thermomix®, jak:

 • za pomocą gotówki,
 • dogodnym systemem ratalnym, który zostaje dopasowany do możliwości finansowych Klienta,
 • nabycie urządzenia Thermomix TM6 poprzez współpracę.*

* Więcej informacji w tej kwestii udzielam poprzez kontakt mailowy i/lub telefoniczny.

Przedstawiciel handlowy Thermomix, a lokalizacje prezentacji

Umów się na prezentację z przedstawicielem

Thermomixowe rewolucje robię w całej Polsce. Dlatego, jeśli chcesz umówić się ze mną na spotkanie – zadzwoń do mnie lub napisz – porozmawiamy i umówimy się na prezentację Thermomix TM6 🙂 

Na bieżąco odpowiadam na wszelkie pytania zadane poprzez email, czy też te ujęte w formie komentarzy.

PS. Prezenty

Aha, jeszcze jedno. Pamiętajcie, że nie musicie być moim klientami, aby móc mnie polecać. Każdy z Was ma szanse ❤

Kochani! Pamiętajcie, że można zdobywać wspaniałe prezenty 🎁 z Katalogu Prezentów Vorwerk, za tzw. polecenie. Co trzeba zrobić? Wystarczy polecić mnie, jako przedstawiciela Thermomix wśród bliskich/znajomych, którzy zdecydują się na zakup Thermomix. Banalnie proste, prawda? 🤗

Do usłyszenia, 

Thermomixowa Rozkosz - podpis - Magdalena Kasprzyk - Przedstawiciel Thermomix TM6

Zainteresować Cię może również:

#thermomixowarozkosz