Thermomix Friend, przedstawiciel handlowy Thermomix Bochnia, przedstawiciel TM Polska

Hello my Friend! Czyli Thermomix Friend – zaprzyjaźnij się z nim już dziś 🤗

Zwykle z dużym zaciekawieniem podchodzę do wszelkich nowości wprowadzanych przez Thermomix. I tym razem się nie zawiodłam. Thermomix Friend to nowa stacja do Thermomix TM5 oraz TM6. Pozwala on jeszcze lepiej wykorzystać ich możliwości, co niezmiernie mnie cieszy. Zresztą, zobaczcie sami 🥰

Thermomix Friend - przedstawiciel Thermomix Bochnia

Co potrafi Thermomix Friend?

Mogłoby się wydawać, że używanie Thermomix nie może być już łatwiejsze i bardziej wygodne, a jednak! Dzięki dodatkowej stacji, określonej bardzo trafnie mianem Friend, mamy jeszcze więcej radości z gotowania, mogąc jednocześnie przyrządzić kilka dań na raz.

Już poprzednio, pisząc na moim blogu o daniu na Varomie i zupie jarzynowej zwracałam uwagę na to, jak wygodnym i szybkim rozwiązaniem jest przyrządzanie dwóch obiadowych dań w tym samym czasie.

Jeśli, tak jak ja, cenisz sobie gotowanie pyszne, a zarazem szybkie (kto w dzisiejszych czasach może sobie pozwolić na wielogodzinne stanie „przy garnkach”, Thermomix Friend jest tym, czego szukasz 💚

TMF czyli Thermomix Friend - przedstawiciel Handlowy Thermomix Bochnia

Jak działa stacja Thermomix Friend?

W czasie gdy przygotowujesz posiłek przy pomocy Thermomix, możesz jednocześnie korzystać ze stacji Thermomix Friend, by zyskać dodatkowe urządzenie, które pomaga Ci w kuchni. Wykorzystując je równocześnie zyskujesz więcej czasu dla siebie i bliskich.

Kilkudaniowy posiłek dla rodziny, czy obiad z 🍨 deserem przyrządzisz teraz w jednym czasie korzystając z Thermomix Friend.

Co istotne, Thermomix TM6 łączy się przez bluetooth z Thermomix Friend, przesyłając do niego:

  • kolejne kroki przepisu,
  • czas gotowania,
  • temperaturę,
  • oraz prędkość obrotów.

Czy to nie wyjątkowo użyteczne i nowoczesne zoptymalizowane rozwiązanie? 🙆‍♀️

Jakie dania można przyrządzić dzięki Thermomix Friend?

Zastanawiasz się jakie dania możesz przygotować korzystając ze swojego Thermomixa oraz Thermomix Friend? Na popularnej platformie, którą już zapewne znacz – czyli cookidoo.pl znajdziesz aktualnie 65 nowych przepisów (ich baza jest stale aktualizowana i dodawane są kolejne) na dania z wykorzystaniem TMF.

Jak je znaleźć?

Kliknij opcję wyszukiwania – czyli “lupkę” 🔎 po prawej stronie, a następnie “filtry” po lewej i spośród nich wybierz opcję “Tylko ze stacją Thermomix Friend”. W ten sposób trafisz na nowe przepisy, a przygotowanie większości z nich zajmie Ci mniej niż godzinę! 

Może zainteresują Cię:

  • gulasz z ciecierzycy i chorizo (50 min),
  • szybka zapiekanka z kalafiora i jajek (35 min),
  • pampuchy z cukrem makowym i budyniowym sosem (30 min).

Poza szybkimi, idealnymi na obiad dla całej rodziny daniami, stacja Thermomix Friend ułatwi Ci także przygotowanie bardziej wykwintnych potraw, takich jak:

  • wegetariańska musaka,
  • czy kokosowe bułeczki bao z indykiem hoisin.

Brzmi pysznie, prawda? 😋

Przedstawiciel Handlowy Bochnia, Kraków, Polska

Ile kosztuje Thermomix Friend?

Jeśli jesteś już posiadaczem urządzenia Thermomix TM5 czy TM6 – umów się ze mną w celu omówienia kosztów zakupu dodatkowej stacji Friend.

Jeżeli natomiast jeszcze rozważasz zakup urządzenia, polecam pakiet: Thermomix TM6 wraz ze stacją Friend. Przy zakupie tych dwóch urządzeń jednocześnie – możesz zaoszczędzić nawet 50% ceny zakupu stacji Friend 🥳

Jeśli interesuje Cię oferta Thermomix Friend lub TM6 + TMF – nie czekaj dłużej, skontaktuj się ze mną 🤗🤗

WOW Thermomix Friend - przedstawiciel Handlowy Thermomix Bochnia

Jeśli chcesz sprawdzić dokładnie jak działa zestaw Thermomix Friend i TM6 to mam rozwiązanie w postaci prezentacji. Spotkanie ze mną oraz wspólne gotowanie jest niezobowiązujące i całkowicie bezpłatne. Wszystkie składniki na przygotowywane dania mam ze sobą – nie musisz się o nic martwić! 🤗

Więcej o mnie jako o przedstawicielu handlowym Thermomix i samych prezentacjach znajdziesz w zakładce 🔖 Przedstawiciel Thermomix.

No to do zobaczenia! 💚💚💚

Thermomix Friend - przedstawiciel Handlowy Thermomix Bochnia, Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *